Hizmetlerimiz / E-Dönüşüm Çözümleri

E-Fatura

Zukod Yazılım e-fatura çözümü olarak hem masaüstü hem de bulut üzerinden fatura gönderme, alma, saklama hizmetleri sunmaktadır.

E-Fatura saklama hizmetini ücretsiz olarak sunan Zukod Yazılım, tüm ERP programlarıyla tam entegre çalışmaktadır. Gelen faturaların sistemde tam entegre kabul yöntemleri, firmanıza özel gönderme ve alma parametreleriyle sorunsuz ve kaliteli e-fatura kullanım imkanı sağlanmaktadır.

Özelleştirme imkanları sayesinde e-faturanızı firmanızın ihtiyaçlarına göre özelleştirebilirsiniz.

E-İrsaliye

Zukod Yazılım e-irsaliye çözümleri sayesinde ERP programlarında hazırladığınız irsaliyeleri hızlı ve kolay bir şekilde alıcıya ulaştırabilir, baskı, arşivleme gibi maliyetlerden kurtulursunuz.

E-Fatura kullanıcılarının 1 Ocak 2019 tarihinde zorunlu olarak geçmeleri gereken e-irsaliye sisteminden isteğe bağlı olarak önceden de faydalanmaya imkan sağlanmıştır.

E-Defter

Zukod Yazılım e-defter çözümleri, ERP programlarına tam entegre olarak çalışır ve arşivleme gibi yasal yükümlülükler konusunda da imkanlar sağlamaktadır.

Gönderim öncesinde çalışma amaçlı defter hazırlama ile var ise hatalı kayıtlar tespit edebilir, düzeltmeler yapılıp kolay bir şekilde güvenli bir şekilde Zukod Yazılım arşiv hizmetiyle saklanabilir.

E-Arşiv

Zukod Yazılım e-arşiv çözümleri ile faturaların mükellefe ait nüshalarının elektronik ortamda saklanması, eğer istenirse müşteri nüshasının elektronik ortamda mail ile iletilmesi sağlanmaktadır.

Böylece muhasebe süreçleri daha hızlı ilerlemekte olup ayrıca basım ve fiziksel arşivleme maliyetleri ortadan kalkmaktadır.

Bize Ulaşın

 

 

Ar-Ge Ofisi

Muallimköy Mah. Deniz Cad.

Bilişim Vadisi

No:143/13 1.2.B Blok Kat:3 No:339

Gebze / KOCAELİ

Merkez

Atatürk Mah. Ertuğrul Gazi Sok.

Metropol İstanbul Sitesi

C1 Blok, Kat:13 D:2B/226

Ataşehir / İSTANBUL

Telefon

0 216 504 15 99

E-Mail

iletisim@zukod.com.tr

Share This